USŁUGI PLASTYCZNE >>>

Nauka rysunku szczecin, kurs rysunku szczecin, lekcje rysunku szczecin, malarstwo, egzaminy

Kurs rysunku Szczecin; nauka rysunku w Szczecinie W przyjaznej i twórczej atmosferze autentycznej pracowni artysty plastyka nauczysz się rysunku odręcznego - kompozycji, waloru, światłocienia, rysunku węglem, rysowania ołówkami, rysunku suchym pędzlem a także malarstwa.

przygotowuję do egzaminów wstępnych z rysunku na Akademię Sztuk Pięknych, Akademię Sztuki, Architekturę wnętrz, Architekturę krajobrazu, Architekturę

i wszystkie kierunki studiów związane ze sztuką i projektowaniem graficznym. Jeżeli wybierasz się na studia artystyczne możemy poprzez naukę rysunku wspólnie znacznie zwiększyć Twoje szanse na egzaminie. Możesz rysować jeszcze lepiej niż dotychczas, możesz nauczyć się myśleć i pracować jak projektant. Tutaj spróbujesz swoich sił w rysunku i pokażesz możliwości rysunkowe. Spotkasz szczecińskiego profesjonalistę, który obiektywnie oceni Twoje umiejętności w rysowaniu i okreœli szanse na dobre rysowanie, wskaże obszary, w które trzeba włożyć więcej pracy rysownika i jeśli trzeba, podpowie jaki kierunek studiów zwišzanych z rysowaniem będzie dla Ciebie najlepszy w Szczecinie albo poza Szczecinem.

Rysowanie w Szczecinie:

Zapraszam na kurs rysunku. Jest to cykl spotkań, podczas których w twórczej atmosferze realizowana jest nauka rysowania. Wśród wielu problemów rysunkowych, jakie trzeba rozwiązać podczas przygotowań do egzaminów wstępnych z rysunku są takie jak kompozycja, walor, światłocień i szereg innych. Przygotowuję do egzaminów na

uczelnie plastyczne i architektoniczne o różnych specjalnościach powišzanych z rysowaniem nie tylko w Szczecinie

i wszystkie kierunki studiów związane z rysunkiem, ze sztuką i projektowaniem graficznym. Jeżeli zatem wybierasz się na studia artystyczne i mieszkasz w Szczecinie lub pod Szczecinem - koniecznie powinieneś spróbować swoich sił i pokazać swoje możliwości rysunkowe profesjonalnemu artyście, bo tylko on może obiektywnie ocenić Twoje możliwości i szanse rysunkowe, wskazać obszary, w które trzeba włożyć więcej pracy rysunkowej i podpowiedzieć, jaki kierunek studiów w Szczecinie lub poza Szczecinem będzie dla Ciebie najlepszy. To dla Ciebie jest ważne, żeby ten, kto będzie Ci pomagał w rysowaniu był prawdziwym, aktywnym zawodowo, profesjonalnym artystą, rysownikiem, chodzi tu przecież o Twoją własną przyszłość. I w zasadzie nie jest ważne, czy jest to Szczecin czy inne miasto, ale w Szczecinie będzie łatwiej z dojazdem i tymi wszystkimi przyziemnymi, tzw. socjalnymi sprawami. Tak więc, jeżeli tu nie mieszkasz, musisz się zastanowić, czy dasz radę tu rysować.

Tak, czy inaczej, najlepiej zadzwoń, przyjdź, pokaż jak rysujesz i wtedy ocenimy to wspólnie przyglądając się Twoim wcześniejszym pracom. Zapraszam do mojej pracowni plastycznej. Spotkajmy się i wspólnie zróbmy użytek z Twoich zainteresowań, umiejętności i pasji. Z Twoim talentem rysunkowym.

 

 

Do zobaczenia! Artysta plastyk mgr Mirosława Poślednik

polecam:

Katalog Stron

eXTReMe Tracker
Katalog Stron

 

 

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player